JM Creative - шаблон joomla Оригами

nowe domy pod Toruniem

ikony001  ikony002  ikony003  ikony004  ikony005  ikony006  ikony007

  • Każdy dom ma 96m2 powierzchni i jest dwupoziomowy. Parter i piętro tworzą atrakcyjną, łatwą do zaaranżowania przestrzeń, w której łatwo można oddzielić strefę codzienną od prywatnej. Przestronny i słoneczny salon, kuchnia, jadalnia, mała toaleta, pomieszczenie gospodarcze oraz 3 sypialnie i łazienka na piętrze z pewnością zaspokoją potrzeby każdej rodziny.
  • Domy mają swój podjazd wyłożony kostką brukową z dwoma miejscami postojowymi oraz ogródki z tyłu posesji. Te udogodnienia z pewnością pozwolą zaoszczędzić czas przeznaczany codziennie na szukanie wolnego miejsca parkingowego i cieszyć się słońcem na własnym zielonym tarasie. W ofercie dostępne są domy z większym i mniejszym ogródkiem, ceny od 269tys.
  • Domy wyróżniają się niskimi kosztami utrzymania. Są bezczynszowe, a solidnie wykonana izolacja murów zewnętrznych pozwala ograniczyć koszty ogrzewania do ok. 150 zł miesięcznie w skali roku.
  • Domy są sprzedawane w stanie deweloperskim z wszystkimi przyłączami, kanalizacją oraz rozprowadzonymi instalacjami wewnątrz. Instalacja centralnego ogrzewania z piecem gazowym dwufunkcyjnym i grzejnikami w cenie.

 

PARTER I PIĘTRO (wersja 1)

 

parter pietro wersja01

 

PARTER I PIĘTRO (wersja 2)

 

parter pietro wersja2